#1 17-10-2008 20:02:27

THOMEQ.

Administrator

159429
Zarejestrowany: 16-10-2008
Posty: 120
Punktów :   
Ulubiony Wykonawca: Sokol,Pih
Ulubiona Piosenka: JWP-"Chce Byc Tam"

Info

Fu (właściwie Łukasz Fusznik) – polski raper.

W 1996 roku, wraz z Korasem, założył zespół Ko1fu, działający głównie w undergroundzie (obecnie wchodzi w skład Zipery). W 1998 roku, wraz z ZIP Składem, wystąpił na płycie Produkcja Hip Hop DJ 600 Volta. Później wystąpił gościnnie na albumie Ja mam to co ty Wzgórza Ya-Pa-3, i pod koniec roku na składance Raport z osiedla. Potem wystąpił jako gość także u 600 V, na płycie Szejset kilovolt. We wrześniu 1999, ZIP Skład wydał swoją pierwszą płytę, Chleb powszedni na której występuje Fu (jest członkiem ZIP Składu). W roku 2000 ukazała się kolejna składanka – Hiphopowy raport z osiedla, na której Fu także występuje jako gość. 24 czerwca, Zipera wydała płytę O.N.F.R., na której także występuje Fu. Występował on także na hip hopowych składankach, takich jak Kodex. W 2001 premierę miała solowa płyta rapera, N.O.C.C., oraz EP Fuzja, a w 2002 Futurum, która łączy w sobie klimaty rapu i reggae. Jeden utwór z tego albumu, Furora, został nagrany razem z francuską grupą FMR. W tym roku także pojawiła się EPka, Anioł Stróż. W 2003 roku, wychodzi EP Zipery – Bez Ciśnień. Rok później, raper nagrał drugą płytę z Ziperą – Druga strona medalu, wydaną przez Prosto. W tym samym roku, pojawił się kolejny solowy album – Wrodzony instynkt, oraz EP Nie mów mi. Rok później, wraz z Olsenem (z WNB) wydał album Kameleon. W 2006 roku ukazał się kolejny EP, Dążyć do celu, a rok później album Krew i dusza.



Jeśli chcesz coś dodać, poprawić, skomentować - PISZ!

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Three Stones Executive Apartments UbytovĂĄnĂ­ Campos gta forum domki letniskowe sobieszewo projekty